مشاوره شغلی چیست و چه فایده ای دارد؟

مشاوره شغلی همانند سایر مشاوره های دیگر مثل مشاوره ازدواج و …. نوعی راهنمایی است که فرد را به سوی هدفش سوق می دهد. مشاوره شغلی در واقع به ما این امکان را می دهد تا بهترین تصمیم را در انتخاب شغل مناسب، با توجه به توانایی ها و شخصیت مان بگیریم. این کار باعث میشود نقشه راه و دید بهتری از آنچه در مسیر پیشرفت پیش روی ماست داشته باشیم و متناسب با شرایط بهترین عملکرد را داشته باشیم.

چرا مشاوره با مدرسه عالی مدیریت؟

تیم مشاوره ای ما برای اجرایی شدن و بهبود روند پیشرفت از شروع پیشنهاد شغل تا پایان و موفقیت شغلی در کنار شماست تا در صورت لزوم و هرجا که نیاز به پاسخی روشن داشتید بتوانیم به بهترین نحو ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم. در واقع شما میتوانید 24 ماه از گارانتی خدمات مشاوره ای ما استفاده کنید. مخاطبین ما تمامی کسانی که به دنبال فعالیت اقصادی هستند. بزرگترین سرمایه ما اعتبار کارهایی است که انجام داده ایم.

مخاطبین ما چه کسانی هستند؟

مخاطبین ما تمامی کسانی که به دنبال فعالیت اقصادی هستند (اغلب نوجوانان، جوانان و افراد میانسال) می باشند. ما می توانیم شما را از سنین نوجوانی با انتخاب شغل مناسب برای آینده راهنمایی کنیم، میتوانیم برای بهتر شدن در شغلی که دارید به شما راهنمایی دهیم، می توانیم با راهکارهای اجرایی و عملی شما را به بهره وری بیشتر و سودآوری برسانیم.

مبنای کار ما چیست و چگونه عمل می کنیم؟

تیم مشاوره مدرسه عالی مدیریت با تکیه بر تجربیات،شواهد علمی،آزمون های مختلف و معتبر و همچنین شناسایی روحیات،علایق و تناسب میان شخصیت و شغل مناسب برای شما،بر اساس پاسخ به این سوالات که چه کسی هستید،چه چیزی دوست دارید و چه کسی میخواهید باشید؛مجموعه ای از راهکار های اجرایی و عملی را به شما پیشنهاد میدهد تا بتوانید برای پیشرفت و شناخت بهتر خود از آنها استفاده کنید و آنها را به کار ببرید.این پیشنهاد بر مبنای نتایج بدست آمده از تست ها و پرسش هایی است که به آنها پاسخ داده اید.

مراحل کلی جلسه مشاوره از شروع تا پایان

  1. انجام تست های پیش نیاز.
  2. آنالیز نتایج تست های پیش نیاز.
  3. انجام جلسه مشاوره و ارائه راهکار.
  4. برنامه ریزی جهت اجرای راهکارها.
  5. پیگیری اجرای راهکارها و بررسی نتایج.

رونوشت:راهکارهای ما شامل : آموزش، کتاب، برنامه توسعه فردی، تهیه بیزینس پلن و … می باشد.

پیش نیاز مشاوره

به دلیل حساسیت زیاد و انجام درست و عملی فرآیند مشاوره،در تمامی پکیج های مشاوره ای،شما باید از طریق سایت تست های مربوطه را انجام دهید تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

نحوه اجرای پکیج های مشاوره ای

پکیج شماره یک

مراجعه حضوری به مرکز مشاوره مدرسه عالی مدیریت: انجام تست های پیش نیاز تعیین وقت مشاوره طی یک ساعت از اتمام مرحله اول مراجعه به مرکز و انجام جلسه مشاوره ارسال نتایج و جمع بندی مباحث به طور دقیق و کامل.

پکیج شماره دو

مشاوره تلفنی: انجام تست های پیش نیاز تعیین وقت تماس تلفنی تا یک روز کاری پرداخت مبلغ مشاوره از طریق سایت تماس تلفنی وانجام جلسه مشاوره ارسال نتایج برای شخص درخواست کننده.

پکیج شماره سه

مشاوره غیر حضوری از طریق تماس تصویری: انجام تست های مربوطه در سایت مرکز تعیین وقت برای تماس تصویری تا یک روزکاری پرداخت وجه از طریق سایت تماس تصویری و انجام جلسه مشاوره ارسال نتایج برای شخص درخواست کننده.

پکیج شماره چهار

مراحل نحوه اعزارم مشاور به محل درخواست شما: انجام تست های مربوطه در سایت مرکز پرداخت هزینه ایاب و ذهاب مشاور به همراه هزینه های جانبی به صورت آنلاین اعزام مشاور به محل درخواستی شما و انجام جلسه مشاوره ارسال نتایج و بررسی ها به شخص درخواست کننده.