درباره ما بخوانید!

مدرسه عالی مدیریت پرداگستر نام مجموعه ای با قدمتی نزدیک به 30 سال است که با هدف توسعه کسب و کارها تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا ما تا کنون بیش از ۷۰ هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده ایم.

برخی از اعضای مدرسه

اراده های آهنین پرداگستر

معرفی ما

سرآغاز سلوک مدیریت

خط مشی ما

ایجاد شوق آموختن ...

ایجاد شوق آموختن افزایش نشاط و شادی درونی خودشناسی، خودسازی و خودشکوفایی

ماموریت ما

ما معتقدیم که خدماتمان

ما معتقدیم که خدماتمان در حوزه آموزش منجر به تحول در مدیران می گردد و این امر باعث افزایش سودآوری ، و رضایت شغلی در سازمان و به تبع آن تقویت کل ساختار اجتماعی می گردد و همه افراد جامعه از رفاهی مطلوب و زندگی همراه با آرامش برخوردار خواهند شد.

اهداف ما

پرورش مدیران متعالی و ...

پرورش مدیران متعالی و خودشکوفا که با شناخت خود   می توانند به درک بهتری از مدیریت برسند افزایش ثروت سهامداران، کارکنان و مشتریان ارتقاء سطح دانایی  و رضایت کارکنان، مشتریان و سهامداران

تعریف ما

مدیریت، نقطه شروع

مدرسه عالی مدیریت نقطه شروع تحول مدیرانی است که در این مدرسه به یادگیری مفاهیم مدیریت و رهبری می پردازند و این مهم حاصل نمی شود مگر با خودشناسی و خودسازی و خودشکوفایی مدیران

پلی میان آموزش و بازار کار

استادیار، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در همیار‌آکادمی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همیار‌آکادمی، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان همیار‌آکادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید همیار‌آکادمی بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی همیار‌آکادمی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....